596 413 589 737 845 867 promosalfa@email.cz

gastro e-shop zásilkový internetový obchod

 • úvodní stránka
 • košík

  Úvodní stránka KONVEKTOMATY konvektomaty RATIONAL konvektomat RATIONAL na 6x GN 2/3 (Promos Alfa)

  konvektomat RATIONAL na 6x GN 2/3

    Katalogová cena Rabat Velkoobchodní cena  
  konvektomat RATIONAL na 6x GN 2/3, Rational CM XS 6x GN 2/3 E 149 900,– 5% 142 405,–
  konvektomat RATIONAL na 6x GN 2/3, Rational SCC XS 6x GN 2/3 E 191 900,– 5% 182 305,–
  Uvedené ceny jsou bez 21% DPH
  konvektomat RATIONAL na 6x GN 2/3

  Elektrický konvektomat RATIONAL XS s kapacitou 6× gastronádoba 2/3 co je pro 20 až 80 jídel za den.

  Konvektomat Rational CM model
  Velmi kvalitní konvektomat s bojlérovým vývinem páry. Jednoduché nastavení : dotekem zvolíme režim (pečení, vaření…) a navolíme teplotu a čas.
  Od základu solidní konvektomat – s přídavnými funkcemi : s 5 provozními režimy: horký vzduch, pára, kombinace, vario-pára a Finishing® je Vám k dispozici neomezená různorodost přípravy RATIONAL CombiMaster.
  - Péct, grilovat,vařit v páře, dusit, blanšírovat, pošírovat a mnohé jiné, vše v jednom jediném spotřebiči.
  - V porovnání s běžnými konvektomaty vaří CombiMaster až o 15% rychleji. To šetří nejen čas, ale i peníze.
  - Mini mezi profesionály až o 28 % nižší potřeba zastavěné plochy při stejné kapacitě proti běžným onvektomatům
  - Nejvyšší bezpečnost práce díky malé výšce vsunů. Nejvyšší vsun u všech CombiMaster leží ve výši jen 1,60 m.
  -Při současném vložení nejrůznějších produktů nedochází k přenášení chutí. Vitamíny, minerály a živiny zůstanou zachovány.

  VESTAVĚNÉ FUNKCE:
  - Cool Down (rychlé zchlazení). – manuální čistící program, – SelfCleanAutomatik pro výrobník páry- zablokování přívodu el. energie při servisu, – diagnostický systém na servis, – nastavitelnost ukazatele teploty ve °C nebo °F
  - odvápňovací systém

  Technické data konvektomatu Rational CM :
  Rozsah teplot: 30 °C – 300 °C , Sonda teploty jádra (sériově) , Čistící program, Odvápňovací program , Cool-down
  Odstředivý odlučovač tuku bez tukových filtrů, Přepínání zobrazení mezi „°C“ a „°F“ , ServiceDiagnose System SDS automat. Servisní hlášení , Zabudovaná těsnící mechanika u skříňových přístrojů

  Rozměry (š x h x v) ............ 655×555×567 mm
  Příkon/Jištění .............­.............­.... 5,7 kW
  Napětí .............­.............­............. 400V/3N

  Konvektomat Rational SCC model

  Velmi kvalitní konvektomat s bojlérovým vývinem páry.
  Jednoduché nastavení : SelfCooking Control ® SCC pozná samostatně specifické požadavky potravin, velikost připravovaného zboží, jakož i vkládané množství. Doba, teplota, jakož i ideální klima přípravy jsou při zohlednění Vašeho požadovaného výsledku individuálně vypočteny a průběžně přizpůsobovány. Zbývající doba do konce přípravy je zobrazena. 3600 – krát za hodinu kontroluje a optimalizuje SelfCooking Control ® SCC citlivě průběh přípravy. Vámi požadovaného výsledku bude zcela přesně dosaženo – i přes noc, a kdykoliv opakovatelně.
  Sami zadáváte všechny hodnoty podle produktů a dohlížíte na proces vaření.
  - 7 provozních režimů (velká pečeně, minutky, drůbež , ryby, pečivo, přílohy, finishing )
  - vaření v páře od 30 °C – 130 °C
  - příprava v horkém vzduchu od 30 °C – 300 °C
  - příprava v kombinaci pára a horký vzduch od 30 °C – 300 °C

  Patentovaná měřící a regulační jednotka reguluje podle Vašeho nastavení na procenta přesně specifické ideální klima potřebné pro křehkou kůrku, křupavé usmažení a nejvyšší šťavnatost.
  - 5 rychlostí ventilátoru -optimální přizpůsobení proudění vzduchu i pro choulostivé produkty jako nákypy, větrníky, banánky s náplní nebo také piškoty.

  Technické údaje konvektomatu Rational SCC : 

  rozměry 655×555×567 mm
  el. napětí 400 V
  kapacita 6 x GN2/3
  el. příkon 5,7 kW
  počet jídel za den cca 50
  typ ovládání dotyková obrazovka
  hmotnost netto 72 kg
  počet programů / počet kroků programu 350/12
  bojlerový vyvíječ páry ano
  automatická kontrola úrovně zavápnění bojleru ano
  automatické samočištění bojleru ano
  teplotní vpichová sonda ano
  počet měřících bodů na sondě 6
  Delta T program pro šetrnou úpravu pokrmů ano
  nízkoteplotní pečení ano
  pečení přes noc ano
  časování zásuvů ano
  počet rychlostí ventilátoru 5
  rychlé zchlazení varného prostoru ano
  možnost volby 1/2 energie ano
  samonavíjecí sprcha ano
  teplota 30–300°C
  automatický čistící systém varné komory ano
  servisní a diagnostický systém ano
  HACCP systém ano
  port sítě Ethernet ano
  rozhraní USB ano


  Tato novinka v nabídce přístrojů RATIONAL je výsledkem 40-letého výzkumu přípravy pokrmů. Byla vyvinuta kuchaři pro kuchaře. Společně s vědci zabývajícími se výživou, fyziky a konstruktéry jsme posunuli standardy kvality pokrmů, účinnosti přípravy a inteligence varného systému. Standardy, jejichž výhody určitě oceníte. Zařízení SelfCookingCenter® 5 Senses dokáže grilovat, smažit, péct, vařit v páře, dusit, předvářet i pasírovat. Vůbec nezáleží na tom, zda připravujete maso, ryby, drůbež, zeleninu, vaječná jídla, pečivo nebo zákusky, případně zda připravujete 30 porci či několik tisíc. Tento varný systém je všestranným pomocníkem pro restaurace, hotely, cateringové společnosti, zavodni jídelny či řetězce rychlého občerstveni

  Dříve potřeboval kuchař k přípravě dobrého pokrmu kromě spousty úsilí také mnoho speciálních přístrojů a načiní, jako jsou gril, pec, sporák nebo pánve. Nyní mu stačí tyto 4 inteligentní funkce, které obohatí každou kuchyni.

  Prostřednictvím senzorů rozezná iCookingControl velikost a stav pokrmů a naplnění varného prostoru a podle daného pokrmu optimálně přizpůsobí průběh vaření výsledkům, které požadujete. Sám dělá nezbytná rozhodnutí a automaticky upravuje teplotu, klima varného prostoru a dobu vaření. O každé změně Vás informuje na displeji. Díky tomu přesně víte, co se děje, a máte o všem přehled.

  Vysoce citlivé senzory rozpoznají a vyhodnocují každou sekundu aktuální podmínky ve varném prostoru. Nezbytné množství energie je optimálně přizpůsobeno pokrmům. Precizně a efektivně. Výsledek: na všech zásuvech stejná špičková kvalita pokrmů při minimální spotřebě energie.

  Které suroviny nebo pokrmy lze připravovat současně Vám SelfCookingCenter® ukáže na displeji. Stačí zadat, jaký pokrm právě chystáte, a iLevelControl dohlíží na každý zásuvný rošt zvlášť. Dle množství připravovaných pokrmů, četnosti otevření dveří a doby, po kterou byly dveře otevřeny, automaticky upraví dobu přípravy a dokonce Vás o této změně informuje. Vždy tak máte přehled o tom, co se právě děje. Když je pokrm hotový, ozve se iLevelControl a na displeji zobrazí, o který zásuv se jedná. Pokud chcete, signalizuje systém pomocí osvětlení, který zásuvný rošt lze naložit a který můžete vytáhnout.

  S funkcí Efficient CareControl se SelfCookingCenter® automaticky vyčistí a odstraní vodní kámen, dle potřeby též bez dohledu přes noc. Podle míry znečištění automaticky vyhodnotí nejefektivnější stupeň čištění a zobrazí navrhované dávky čisticího prostředku a prostředku k odvápnění. Nákladný a na údržbu náročný změkčovač vody už nebudete potřebovat. Nová funkce Efficient CareControl dokáže v porovnání s předchozím modelem ušetřit až 30 % prostředků. Je tedy mnohem úspornější než důkladné ruční čištění a díky použití tablet je zaručena také bezpečná manipulace s chemikáliemi.

  Příslušenství a detailní popis funkcí

  Právě při front cookingu je vizuální dojem důležitý. Řešení montáže od společnosti RATIONAL je možné doplnit kondenzační digestoř UltraVent, která váže a zcela odvádí unikající páru. Již namontovaná zaslepovací sada brání usazování nečistot na špatně dostupných místech, splňuje přísné hygienické nároky a zajišťuje profesionální a harmonický celkový vizuální dojem.

  Naše kombinace zařízení Combi-Duo umožňuje hned dvěma zařízením současně pracovat na jednom stanovišti. Díky nim budete ještě flexibilnější v exponovaných časech. Snadno můžete používat současně dva různé způsoby přípravy pokrmů a například najednou připravovat v páře a grilovat.

  Teprve používání originálního příslušenství RATIONAL Vám otevře neomezené možnosti využívání varného systému SelfCookingCenter® XS. Vyznačuje se maximální robustností, díky čemuž se skvěle hodí pro každodenní zatížení v profesionální kuchyni. Jen s ním můžete zařízení využívat i ke speciálním účelům, např. pro přípravu předsmažených potravin nebo grilování kuřat a kachen. Bez zdlouhavého otáčení připravíte i řízky a steaky.

  Díky technologiím UltraVent a UltraVent Plus kterými je vybaven stroj, jsou vázány a odváděny vznikající páry. Nákladná technická opatření související s instalací systému pro odvětrávání tak již nejsou potřeba. Vyvedení digestoře do venkovního prostoru není nutné. Díky tomu můžete pokrmy bez problému připravovat i přímo před hosty.

  S deskou na pečení pizzy, která má vysokou vodivost tepla, připravíte všechny druhy pizzy, chlebových placek a slaných koláčů v optimální kvalitě. Když desku otočíte, můžete grilovat zeleninu, steaky nebo také ryby s perfektním grilovacím vzorem.

  S novým křížovým a proužkovým grilovacím roštem získáte na minutkových masech, rybách a zelenině dokonalý grilovací vzor. Přitom si můžete vybrat: Kromě klasických proužků typických pro grilování nyní nově můžete mít nejrůznější pokrmy s oblíbeným originálním americkým steakovým vzorem. Křížové a proužkové rošty jsou mimořádně kvalitní a trvanlivé. Třívrstvá povrchová úprava TriLax má příznivý vliv na opékání potravin dozlatova a je odolná proti vysokým teplotám.

  Příslušenství pro profesionální použití. Neuvěřitelně odolné.

  Hliníkové pečicí plechy RATIONAL se vyznačují dokonalou nepřilnavostí, robustností a dlouhou životností. Housky, pečivo z plundrového těsta, minutky i obalované pokrmy budou krásně dozlatova a zvláště křupavé.

  Díky patentovanému příslušenství CombiFry® je vůbec poprvé možná příprava většího množství předsmažených produktů, jako jsou rybí nugety, hranolky a americké brambory, bez přidání tuku.

  Nádoba Multibaker se hodí k přípravě většího množství sázených vajec, omelet, bramborových placek či bramboráků a tortil. Speciální teflonová vrstva zamezuje ulpívání potravin.

  Díky uspořádání drůbeže nastojato a komínovému efektu, který takto vzniká, se v porovnání s otočným grilem výrazně zkracuje doba přípravy. Tento zvláštní efekt zajišťuje mimořádně šťavnaté maso prsní části a rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.

  Technika, která toho více zvládne. Rozdíl najdete v každém detailu.

  Kompletně nové osvětlení LED zajišťuje optimální osvětlení varného prostoru a každého zásuvného roštu, odshora dolů a odzadu dopředu. Světlo věrně zobrazuje míru upečení pokrmů. Šetří energii, má dlouhou životnost a nevyžaduje údržbu.

  Dvířka z trojitého skla s nejmodernější vrstvou odrážející teplo zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát. Tím ušetříte dalších 10 % nákladů na energii. Všechna skla lze čistit, takže i po letech zůstává pohled přes skla kvalitní.

  Jste neustále informováni o tom, kolik energie jednotlivé kroky vaření potřebují a kolik energie bylo spotřebováno za den. Údaje jsou viditelné na displeji a také jsou dostupné ke stažení.

  Pokud je vaše zařízení SelfCookingCenter® připojeno k síti, můžete jej snadno ovládat a kontrolovat prostřednictvím vašeho iPhonu. Máte tak vše pod kontrolou a jste stále informováni o tom, co se v zařízení právě děje.

  Díky možnosti nastavení intenzity proudu a pohodlné manipulaci bude čištění nahrubo, oplachování a napouštění ještě snadnější. Vestavěný vratný mechanismus a automatický uzávěr vody zaručují optimální bezpečnost a dodržení hygienických podmínek stanovených normou EN 1717 a sdružením SVGW (Švýcarský spolek plynáren a vodáren).

  Zajišťuje stále čisté ovzduší ve varném prostoru i bez nutnosti měnit nebo čistit tukové filtry. Čistý chuťový prožitek

  Vlhkost ve varném prostoru je přesně měřena prostřednictvím senzorů a upravována podle zadání na desetinu přesně. V případě potřeby systém přebytečnou vlhkost odsaje a prostřednictvím nového generátoru páry dodá novou vlhkost. I při větším množství pokrmů budete mít zaručenou křupavou krustu a kůrčičku, typický vzorek grilovacího roštu a šťavnaté pečeně.

  Zvláště odolná konstrukce dovoluje dlouhodobé vysoké teploty varného prostoru až 300 °C. Díky tomu je možné zařízení využívat ke speciálním účelům, jako je grilování nebo prudké restování, a to i ve větším množství.

  Díky promyšlené ergonomii a technice není provozní displej umístěn nad zařízením, ale naleznete ho nalevo vedle dvířek. Snižuje se tak nebezpečí úrazu způsobeného unikající párou při obsluze. Současně je tak maximálně chráněna elektronika před dlouhodobým poškozováním unikající párou.

  I když není snímač vnitřní teploty pokrmu správně umístěný, vypočítá senzor spolehlivě nejstudenější bod pokrmu. Díky tomu jsou všechny pokrmy do jednoho správně uvařeny.

  Patentovaný asistent správné polohy ulehčuje správné umístění snímače vnitřní teploty pokrmu do tekutých, měkkých nebo velmi malých pokrmů.

  Generátor čerstvé páry je nepostradatelný, když chcete dosáhnout nejvyšší kvality pokrmu při vaření v páře. 100 % hygienická čerstvá pára je zárukou nejvyššího nasycení párou také při vaření v nízkých teplotách, jako například u pošírování. V průběhu čištění je generátor páry automaticky odvápňován. Díky tomu jsou drahé způsoby odvápňování naprosto zbytečné.

  Díky výjimečné geometrii varné komory a výkonnému pohonu ventilátorového kola, jehož směr a rychlost otáčení se inteligentně přizpůsobuje podle konkrétního připravovaného pokrmu, je teplo ve varné komoře vždy optimálně rozděleno. Tím je zaručena vysoká kvalita pokrmů i při úplném naplnění varné komory. Vestavěná brzda kola ventilátoru bleskově reaguje a při otevření dvířek dokáže kolo velmi rychle zastavit. Tím je zajištěna vyšší bezpečnost.

  Související zboží

  Foto   Cena od Košík
  konvektomat RATIONAL na 6x GN

  konvektomat RATIONAL na 6x GN

  Elektrický konvektomat RATIONAL Combi Master CM 61 s kapacitou 6x gastron&…

  179 455,– Detail
  konvektomat RATIONAL na 10x GN

  konvektomat RATIONAL na 10x GN

  Elektrický konvektomat Rational CM 101 s kapacitou pro 10x plech GN 1/1 vhodný do…

  252 605,– Detail
  konvektomat RATIONAL na 20x GN 1/1

  konvektomat RATIONAL na 20x GN 1/1

  Elektrický konvektomat Rational CM 201 s kapacitou pro 20x plech GN 1/1 vhodný do provozů s …

  459 705,– Detail
  konvektomat RATIONAL CM na 6x GN bez mytí

  konvektomat RATIONAL CM na 6x GN bez mytí

  Elektrický konvektomat RATIONAL Combi Master CM 61 s kapacitou 6x gastron&…

  149 310,– Detail

  © 2011–2021 IMFsoft